Napisz do nas!

Edit Template

Mieszkanie przy ulicy Siennej

s1
s6
s2
s7
s5
s_1
s8

Informacje podstawowe

Adres:

Opis:

Dwupokojowe, gustownie wykończone mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Siennej 66. Mieszkanie widne, okna z obydwu pokojów wychodzą na stronę zachodnią, okna z kuchni wychodzi w kierunku północnym, na ulicę Sienną.

Na powierzchni 38 m2 zmieściły się salon z oknem francuskim, oddzielna sypialnia, aneks kuchenny z wejściem do salonu, przedpokój i łazienka z WC. Podłogi w pokojach, kuchni i przedpokoju wyłożone panelami drewnianymi, w łazience gres. Kuchnia oddzielona częściowo ścianą od salonu, umeblowana i wyposażona. W łazience kabina prysznicowa, umywalka, WC oraz pralka.

Wysokość pomieszczeń wynosi 2,5m. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów, nadaje się do natychmiastowego zamieszkania. Budynek ocieplony, klatka schodowa czysta, odnowiona, winda w bardzo dobrym stanie.

Ograniczony dostęp dla osób postronnych, domofon, w budynku monitoring. Bardzo dobra infrastruktura handlowo – usługowa – sklepy, restauracje, punkty usługowe. Świetne skomunikowanie z Warszawą – metro, tramwaje, autobusy ZTM. Do Dworca Centralnego dojście piechotą zajmie kilka minut.

Zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z opiekunem oferty: Ewelina Baran – 516 896 311

Informacje dodatkowe

Zapraszamy do naszego biura 
Poniedziałek – Piątek – 10:00 – 17:00

w weekendy po wcześniejszym umówieniu się

Copyright © 2024 Eurolocus. All rights reserved. Created by Lewinsky